add

Şube Yönetim Kurulu

ADD Bursa Şb. YÖNETİM KURULU

 

 NEDRET YAYLA – Şube Başkanı

 Üyelik Tarihi: 19/07/2010

  Boğaziçi Ünv. Endüstri Müh. 2006-2010 Bursa Mak. müh. Oda Başkanı. 2010-2012 ADD Bursa Şb. Başk. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

 

BURCU ÇALHAN  - Yazman- Şb.Yön.Krl. Üyesi

Hacetepe Ünv. İngilizce İşletme Fakültesi Mezunu. Evli ve 1 çocuk annesidir.

LEYLA ALANBEL - Şb. Yön. Krl. Üyesi

1955 Çöpköy Uzunköprü’de doğdum.1974 yılında Bolu Kız Öğretmen Okulunu bitirdim.2008 yılında emekliye ayrıldım.Evliyim ve iki çocuğum var.Bir yıldır ADD Burs Komisyonu başkanı olarak görev yapıyorum. ADD  yönetim Kurulunda ilk defa görev aldım.

AYHAN DEMİRHAN - Sayman

1954 Artvin Yusufeli doğumlu olan Ayhan DEMİRHAN Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunudur. 1981 yılında başladığı Mali Müşavirlik görevine bir sanayi kuruluşunda Muhasebe Müdürü olarak devam ettirmektedir. Parti İl yöneticiliği, ilçe Başkanlıkları, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında değişik yönetim kademelerinde görev yapmıştır. Bağımsız Denetici mesleğine de sahip olan Ayhan DEMİRHAN evli ve iki kız babasıdır. 1994 yılında ADD Bursa şubesine üye olmuş Bu tarihten sonra aralıksız Genel Merkez delegeliği 3 Dönem Yönetim Kurulu üyeliği Bir dönem Denetleme Kurulu Başkanlığı  görevini yapmıştır.

Mevcut Yönetim Kurulunda Saymanlık görevini yürütmektedir.

 

YUNUS TEMİZ- Şube Başkan Yardımcısı

 Üniversite eğitimini Felsefe alanında Lisans, Eğitim yönetimi alanında Yüksek Lisans yaptı. Bursa Erkek Lisesi Md.lüğünde bulundu. Öğretim Görevliliğinden emekli. Yeni Kuşak Köy Entitüleri Derneği Y.Kurulu üyesi. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

EMİNE KAYA  Şb. Yön. Krl. Üyesi

 01.05.1957 , Bursa doğumluyum. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi mezunuyum . Devlet dairesinde kütüphanecilik , müdür yardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerinde bulundum.Emekli olduğum gün ADD'ye üye oldum. Üye olduğum yıl sosyal komisyonda çalıştım. Daha sonra yönetimde,burs komisyonunda, sosyal komisyonda görev aldım. Halen bu görevlerimi sürdürmekteyim.

MUSTAFA ÖZTÜRK  Şb. Yön. Krl. Üyesi

1958 Gemlik doğumlu. Ankara Ünv. Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Mülkiyeliler Birliği Bursa Şb. Yöneticiliği yaptı. Evli ve 1 çocuk babası.

 

HÜSEYİN ÖZIŞIK  Şb. Yön. Krl. Üyesi

Yüksekokul mezunu ve Devlet Memurudur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.  

 

BELGİN ASA  Şb. Yön.Krl. Üyesi

1965 Bursa doğumlu. Ankara Eczacılık Fakültesi mezunu. 2016-18 dönemi CHP İl Yön.Kurulu Üyesi. Bursa Kız Lisesi Mezunları Derneği Başkanı. Evli ve 2 çocuk annesi.

 

Galeri